ЗНО/ДПА


     Готуйтесь до НМТ-2024 

з англійської на ЗНО-ОНЛАЙН

    Другий рік поспіль до переліку предметів національного мультипредметного тесту за вибором учасника буде входити англійська мова.
Структура тесту в 2024 році очікується подібною до тесту 2023 року.
Тестовий блок з англійської мови не міститиме завдань на аудіювання та завдання відкритого типу, що передбачало написання власного висловлення.
    
Всім, хто готується до тестів пропонуємо безкоштовний сервіс, що містить завдання тестів НМТ та ЗНО з англійської мови минулих років і правильні відповіді на завдання, за покликанням: https://zno.osvita.ua/?_gl=1*1yg3938*_ga*MzkzNTU1MzEyLjE3MDYwODczNDg.*_ga_F00FRGG1W3*MTcwNjExMjk4MC4yLjEuMTcwNjExMzY1OC41OC4wLjA.


 Програма ЗНО з англійської мовиЯк безкоштовно підготуватись до ЗНО:


  • На сайті EdEra є платформа ЗНО, де можна проходити тести, скористатись підказками та побачити авторське рішення завдань- "ІЗІ ЗНО. Англійська мова" 
  • Під час реєстрації на iLearn учень має створити гейміфікованого героя. За проходження тестів, завдань та вебінарів учасник отримує електронні монети – вчибакси. На віртуальних заняттях можна ставити запитання викладачу в коментарях, спілкуватися з однолітками та опановувати теми ЗНО. Також на сайті є розділ з тестами, за проходження яких можна отримати вчибакси.
  • На сайті ЗНО он-лайн розміщені тести, які учні проходили у 2009-2015 роках. Після проходження тесту ви дізнаєтесь не лише свої помилки, але й кількість отриманих балів та скільки часу пішло на виконання завдання.
  • На освітньому порталі ЗНО Клуб можна знайти теоретичні та практичні матеріали з усіх предметів, які є на тестуванні. Також тут є новини про ЗНО, платформа з онлайн-тестами, інформація про українські виші та форум з 20 тисячами зареєстрованих користувачів.
https://osvita.ua/doc/files/news/646/64645/Angl_mova-ZNO_2019-Zoshyt_1__1_.pdf

Немає коментарів:

Дописати коментар

  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «НМТ з англійської мови: Survival guide» Для учнів 10-11 класів П р О КОНКУРС Конкурс створений для старшокласн...